НАША КНОПКА


получить код 120х60
получить код 468х60


детская-одежда.kiev.ua

  

 

 

 

 

 

 

 

  

Дисконт

Магазин Клондайк работает по системе дисконта: пластиковая карточка постоянного клиента дает право получить 5% скидку на весь товар.

Карточка выдается бесплатно в обмен на чек  суммой 1000 грн. (одна тысяча гривен). Карточка не ограничена во времени (не стоит дата окончания действия дисконта).


С 01.01.2011 года 5% карточки постоянного клиента становятся накопительными и дают возможность постоянным клиентам со временем перейти на 10% скидки. Про условия перехода на 10% карточки узнавайте при визите в магазин Клондайк.

дискотная карточка

скидка 10%, накопительные карточки


Перед усіма вагітними жінками постає питання оновлення гардеробу. Спеціально для майбутніх мам, компанія "Російський льон" пропонує кілька моделей суконь і трикотажу з Італії. До одягу для вагітних пред'являється багато вимог: вона повинна бути зручною, натуральної, красивою і модною. Наш одяг відповідає всім цим вимогам. Крім того вона володіє однією важливою особливістю - змінювати форму. Ця властивість дозволяє Вам носити наш одяг протягом всієї вагітності, а так само не позбуватися від неї після пологів. Сучасні жінки в очікуванні дитини ведуть досить активний спосіб життя: роблять кар'єру, отримують освіту, виходять у світ. Виглядати при цьому необхідно відповідно. Не варто занадто підкреслювати кругленький живіт, але і приховувати під мішкуватим одягом також ні до чого. В інтернет-магазині "Російський льон" ви знайдете відповідний одяг, в якій доречно буде з'явитися і в офісі, і в театр, і в ресторані. Зручність Ольга, мама Іллі: "Коли я чекала сина, то зручним одягом вважала все, що сходилося на животі. Не уявляю, як вагітні жінки носять штани - мені було в них жахливо незручно. Воліють платити формою трапеція - вільні від грудей, просторі, що не утрудняють руху " Зручний одяг значить досить вільна, що не утрудняє груди і живіт. Якщо говорити про холодному пори року, то вона повинна бути ще й теплою. Одяг для вагітних в нашому інтернет-магазині створена з урахуванням всіх вимог: сукні нагадують стиль ампір - розширюються донизу від грудей. Верх суконь на застібках. Натуральний матеріал, абсолютно безпечний для здоров'я. Тепла 100% шерсть не дасть замерзнути ні вам, ні вашій майбутній дитині. Краса Марія, мама Таїсії: "Коли я була вагітна, то найбільше мені хотілося бути красивою. Мені весь час здавалося, що я жахливо виглядаю і схожа на величезну діжку. Я намагалася носити стильні сукні, які давали мені відчути себе жіночною" Сьогодні Марія створює модний жіночий одяг, у тому числі одяг для вагітних, яку Ви можете купити в нашому інтернет-магазині. Це сукні, светри та кардигани. Моделі елегантні і легко поєднуються з різними аксесуарами. Інтернет-магазин "Російський льон" - найкращий одяг для вагітних Чому наша одяг краща? Тому що вона дозволяє Вам економити! Плаття виготовлені з лодена і трикотажу, які легко розтягуються і дозволяють Вам носити одяг протягом всієї вагітності. Після волого-теплової обробки речі приймають первісну форму - Ви можете носити одяг і після пологів.

<< Назад

Детский сайт Дошкольники:
ноты детских песен, статьи, сказки, обучение онлайн, колыбельные МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Каталог украинских интернет магазинов Украинские интернет-магазины в первом каталоге магазинов Украины Каталог предприятий Киева UsefulTime
MaxyBaby - сайт и форум для родителей
Клондайк, ЧП в YPAG.RU Клондайк - модная одежда и обувь для детей и подростков. Клондайк.
сайт создан компанией создание web сайта
Свое дело - эффективные методы создания бизнеса