НАША КНОПКА


получить код 120х60
получить код 468х60


детская-одежда.kiev.ua

  

 

 

 

 

 

 

 

  

Коллекция осень-зима 2009-2010

Страница: 1 2 3 4

Магазины „Клондайк” представляют
коллекцию «осень-зима 2009-2010» для детей и подростков               


 

 

Вчені стверджують, що мода зародилася ще до нашої ери. Тоді прикрасами служили камені, ікла тварин і бурштин. Люди не носили одягу, в нинішньому розумінні цього слова. Вони прикривали тіло шкурами. Через тисячоліття одяг зі способу прикрити наготу або врятуватися від холоду перетворилася на спосіб виділитися і висловити свою індивідуальність.

Модним одягом прийнято вважати одяг, що відповідає останнім модним тенденціям і канонам. Хто ці тенденції диктує? Дизайнери пропонують, Ви вибираєте. Від того як пройшов показ нової колекції - справив чи фурор, відгукнувся в серцях більшості або залишився непоміченим - залежить популярність того чи іншого напрямку і доля колекції.

Модний одяг - сучасна і стильна для певного часового проміжку. Кожне десятиліття мода закохує нас у щось. У 50-х - це були штани, в 60-х - міні і худорба, після - сукні з підкресленою талією, далі джинси, мінімалізм, золото, шкіра, стрази. Нинішнє десятиліття пропонує нам вибір. Модно бути всякої. Але залишатися собою. І є одне правило - в одязі повинно бути комфортно. Якщо ви відчуваєте себе на мільйон тільки на високих шпильках - носіть шпильки! Якщо потерті джинси і балетки - те, в чому вам зручніше за все, не боріться з собою.

Що модно в цьому сезоні. Модний одяг +2015 Магазини та інтернет-магазини модного одягу твердять про наступні тенденції. На першому місці - яскраві насичені кольори! Модний одяг +2015 - жовті плащі, сині сукні та зелені штани! Можна вибрати один колір і одягнутися в нього з голови до ніг, а можна не робити вибір на користь одного кольору, а надіти одяг абсолютно різних кольорів. Сміливо? Напросилися! Геть нудні сірі дні!

Літо обіцяє бути спекотним. Тому одяг повинні бути легким, практично невагомою. Строкаті сукні, лляні штани. Морська тематика на піку популярності. Білий, синій, червоний - кольори літа 2015. Друге місце присуджується - натуральним тканинам. Модний одяг повинна бути тільки з екологічних натуральних тканин. І, нарешті, аксесуари. Їх має бути безліч. Масивні кільця, багатоярусні намиста і браслети. Навіть з коротким річним сукнею, одягайте багато браслетів зі шкіри і сталі - не помилитеся! Інтернет-магазин модного одягу «Російський льон» пропонує величезну кількість модного одягу для чоловіків, жінок і дітей. Вся вона виконана з екологічно чистих, натуральних тканин. Льон, шовк, бавовна, шерсть. Кожен сезон ми пропонуємо нову колекцію з різними лініями.

Ми пропонуємо вам бути собою і вибирати те, що вам до смаку. Бо саме ви обираєте, що модно сьогодні і що стане модним завтра.

 

 

 

Детский сайт Дошкольники:
ноты детских песен, статьи, сказки, обучение онлайн, колыбельные МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Каталог украинских интернет магазинов Украинские интернет-магазины в первом каталоге магазинов Украины Каталог предприятий Киева UsefulTime
MaxyBaby - сайт и форум для родителей
Клондайк, ЧП в YPAG.RU Клондайк - модная одежда и обувь для детей и подростков. Клондайк.
сайт создан компанией создание web сайта
свечи церковные купить оптом