НАША КНОПКА


отримати код 120х60
отримати код 468х60

 

детская-одежда.kiev.ua

  

 

 

 

 

 

 

 

  

Контакти

Ми постаралися показати колекції провідних брендів дитячого одягу і взуття. Наша основна мета – якість виробів, мода для дітей та підлітків!

Стиль, упевненість в собі, бажання бути успішним в житті, акуратність, старанність, розвиток естетичного смаку – ці риси вдачі можна розвинути у дитини, привчаючи її гарно одягатися. За  дослідженнями дитячих психологів, в красивому, якісному одязі у дітей з'являється більше стимулів добре вчитися, більше  спілкуватися з однолітками, легше долати труднощі «підліткового періоду»!

Ми вибираємо тільки естетичну  моду, особливо в підлітковому одязі. Наші колекції з елементами класичного стилю, призначені для дітей і батьків з добрим смаком і раціональним використанням грошових коштів. На нашу думку, краще мати в гардеробі дитини меншу кількість одягу, але відмінної якості.

Підбирати одяг дітям краще з фахівцем – навченим і досвідченим продавцем-консультантом. При такому підході легше розібратися в брендах, колекціях, функціональному призначенні кожної речі, почути про переваги виробів кожного виробника.


"Олімпійський"
(ст.метро Республіканський стадіон)

3 поверх

"Дитячий пасаж"
(ст.метро Дарниця)

вул.Червоноармійська, 72
(044) 581-32-10

вул.  А. Малышка, 5
(044) 543-77-04

Зв'язок з адміністрацією: info@klondaik.in.ua

Мой статус зв'язатись по скайпу

Приймаємо замовлення по Україні! З доставкою до Вас додому! Замовити

 

Детский сайт Дошкольники:
ноты детских песен, статьи, сказки, обучение онлайн, колыбельные МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Яндекс.Метрика
Каталог украинских интернет магазинов Украинские интернет-магазины в первом каталоге магазинов Украины Каталог предприятий Киева UsefulTime
MaxyBaby - сайт и форум для родителей
Клондайк, ЧП в YPAG.RU Клондайк - модная одежда и обувь для детей и подростков. Клондайк.
сайт створено компанією создание web сайта