НАША КНОПКА


получить код 120х60
получить код 468х60


детская-одежда.kiev.ua

  

 

 

 

 

 

 

 

  

Отзывы

Мы очень трепетно относимся к нашим клиентами и поэтому нам очень важно знать Ваше мнение!

Будем рады Вашим письмам, отзывам и заказам!

Для отправки нам сообщения Вы можете воспользоваться формой ниже:

Задать вопрос
Kонтактное лицо*:
Телефон*:
E-mail:
Сообщение*:
* помечены обязательные поля


Пресса о нас:

Журнал "Единственная" №1-2, январь-февраль 2010 года.
Статья "Мода"


 Отзывы наших клиентов:

Мама Наташа и доча Марта.

Самый любимый магазин детской одежды! Можно найти всё, что хочешь, отличного качества и по приемлемым ценам. Очень радует возможность подобрать одежду разных стилей (от спорта до классики) даже для малышей. Продавцы в Дарницком филиале очень милые и терпеливые.

Наташа и Марта.


 

 

 

 

 

 

Подарунок дівчині на День Народження. Їм можуть стати такі аксесуари як хустки, намиста, браслети, шарфи, капелюшки, сумочки і ремені. У каталогах представлені як класичні моделі, так і абсолютно нові, сміливі рішення. Перш ніж вибрати потрібний, потрібно поспостерігати за дівчиною. Що вона звикла носити, якого кольору її основний гардероб, прихильник якого способу життя ваша обраниця. Внаслідок усього цього, зробити вірний вибір в кольорі чи моделлю.

Подарунок мамі на День Народження. Мами знають толк в практичних подарунках. Для наших улюблених мам, берегинь домашнього вогнища, відмінним подарунком стане столовий та кухонний текстиль: оригінальні комплекти столової білизни, набори рушників, фартухів, серветок, прихваток та іншої кухонного начиння.

Також мами оцінять комплекти постільної білизни. У нас представлені моделі з бязі, льону, бавовни, сатину і жаккарда. Різні ціни, різні стилі. Згадайте як виглядає спальня Вашої мами і постарайтеся підібрати постільну білизну до інтер'єру.

Постільна білизна - відмінний сюрприз не тільки для мами, це хороший подарунок для будь-якої жінки. По-перше, тому що це він ніколи не виявиться непотрібним, по-друге, турбота про комфортний сон коханого - завжди приємно.

При виборі подарунка варто відштовхуватися наскільки добре Ви знаєте іменинника. Якщо дуже добре, то можна подарувати йому навіть одяг! У нас представлений одяг для жінок, чоловіків і дітей у великому різноманітті. У кожній картці товару докладно описана модель, вказані розміри і є кілька фотографій з усіх ракурсів. З такою інформацією підібрати розмір не так важко як може здатися на перший погляд

Шанувальників російських традицій порадують російські сувеніри у вигляді грілок на чайники, сувенірів на пляшку з традиційними російськими принтами "гжель" і "хохлома".

 

 

Мы обязательно рассмотрим все Ваши письма, а также предоставим качественную консультацию!

Детский сайт Дошкольники:
ноты детских песен, статьи, сказки, обучение онлайн, колыбельные МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Яндекс.Метрика
Каталог украинских интернет магазинов Украинские интернет-магазины в первом каталоге магазинов Украины Каталог предприятий Киева UsefulTime
MaxyBaby - сайт и форум для родителей
Клондайк, ЧП в YPAG.RU Клондайк - модная одежда и обувь для детей и подростков. Клондайк.
сайт создан компанией создание web сайта
Где сделать аборт в киеве на сайте http://abort-dr.com.ua.