НАША КНОПКА


получить код 120х60
получить код 468х60


детская-одежда.kiev.ua

  

 

 

 

 

 

 

 

  

Свежие поступления

Принимаем заказы по Украине!
С доставкой к Вам домой!
Заказать

24.08.2013

Последняя поставка до первого сентября школьной формы для мальчиков от «TUGI»: костюмы, брюки, рубашки, гольфы, безрукавки, регланы, ремни, галстуки, бушлаты.

26.08.2013

Последняя поставка до первого сентября полупальто и пальто для мальчиков и девочек от «LENER CORDIER».

28.08.2013

Последняя поставка до первого сентября школьной обуви для мальчиков от «Tunel».

Високі технології, комп'ютеризована машинна вишивка, ескізи, відцифровані у спеціальних програмах - все це справжнє самого автентичного з ремесел - російської народної вишивки. Вона виникла на початкових етапах промислової революції і імітує всі способи ручного рукоділля. Різні види технік "заповнення» простору малюнка від гладі до "рішельє" поповнюються новими методами, які дає розкладка стібків в різних напрямках, створюючи нові види фактур. Популярний стиль whitework або "біле на білому" широко використовується в техніці машинного шиття для блузок і суконь . Зазвичай виконується шовковими нитками на льоні або бавовні. В одній поверхні вишивки можливо застосувати кілька методів, починаючи від ланцюгового стібка до ефекту Reticella (вушко мереживо). Спочатку ця форма рішельє виконувалася на лляній тканині з характерними геометричними візерунками: квадратами, арками і колами. У колекції "Російського Льону" ви можете вибрати блузки з вишивкою в стилі "reticella", фактура якої посилена обробкою тканини stone wash. Дігітайзери марки розробили свою технологію для відтворення техніки ручної вишивки - "хрестом". Лінія російської вишивки "Гжель" якраз виконана за цим методом, що створює повну ілюзію ручної роботи. Жакети і сукні з вишивкою в техніці кольорової гладі унікальні вже тим, що мотиви візерунка розроблені нашими художниками спеціально для сезону Літо-15. Колорит і композиція вишивки на одязі нагадують живописні картини фламандських художників. Вишита аплікація з ефектом 3D - одна з дуже популярних сьогодні тим декорування. Для мотиву цієї вишивки ми вибрали головний елемент і ключовий символ марки - квітка льону!
Детский сайт Дошкольники:
ноты детских песен, статьи, сказки, обучение онлайн, колыбельные МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Яндекс.Метрика
Каталог украинских интернет магазинов Украинские интернет-магазины в первом каталоге магазинов Украины Каталог предприятий Киева UsefulTime
MaxyBaby - сайт и форум для родителей
Клондайк, ЧП в YPAG.RU Клондайк - модная одежда и обувь для детей и подростков. Клондайк.
сайт создан компанией создание web сайта