НАША КНОПКА


отримати код 120х60
отримати код 468х60

 

детская-одежда.kiev.ua

  

 

 

 

 

 

 

 

  

Прання одягу з мембранних тканин

Прання одягу з мембранних тканин

Верхній одяг з мембранних тканин не рекомендується прати звичайними миючими засобами. Звичайний порошок засмічує порожнисту структуру мембрани, що призводить до втрати її специфічних якостей. Мембрана в цьому випадку припиняє «дихати» - знижуються властивості повітропроникності. Те ж саме відбувається при використанні кондиціонерів та відбілювачів.

Миючі засоби, до складу яких входить хлор і його похідні, надають зворотного ефекту закупорювання пір мембранної тканини. Молекули хлору діють на мембрану перфоруючим  способом, за рахунок чого вона починає краще «дихати», але, внаслідок цього, промокати. Таким чином, знижуються водовідштовхувальні захисні властивості мембранної тканини. 

Можливе прання рідким або господарським милом, що не містить хлору. Мембрана при такому пранні залишається цілою, хоча актуальною є проблема закупорки пір брудом. У цьому випадку властивості мембрани відновлюються за допомогою використання спеціальних засобів для догляду за мембранними тканинами. Цей спосіб використовується тільки в екстремальних випадках, коли необхідно позбутися сильних забруднень. Постарайтеся не доводити одяг з мембранних тканин до подібного стану. 

Мембранну одяг ні в якому разі не можна прати в пральній машині, не можна замочувати, не можна віджимати. Це також робить негативну дію на специфічні властивості мембранної тканини. 

Замочувати вироби не потрібно. Як правило забруднення легко видаляються за допомогою ручного прання. Щоб уникнути пошкоджень мембрани прання здійснюється вручну при температурі 30-40 градусів. При пранні виробів з мембранних тканин рекомендуються спеціальні існуючі на ринку рідкі миючі засоби. Після прання виріб віджимається вручну, але без скручування. Для видалення зайвої вологи можна використовувати добре всмоктуючу бавовняну тканину. 

Сушіння вироби з мембранної тканини

Мембранна одяг сушиться в розпрямленому вигляді в горизонтальному положенні при кімнатній температурі. Приміщення, в якому проводиться сушіння, має бути провітрюваним. Ні в якому разі не допускайте попадання прямих сонячних променів, щоб уникнути вигоряння верхнього шару мембранної одягу.

Спеціальний догляд

Мембранний одяг ні в якому разі не можна прасувати, так як висока температура може пошкодити структуру тканини. 

Для відновлення водовідштовхувальних властивостей зовнішньої тканини мембранного одягу, використовують спеціальний спрей на основі фтору. Фтористі склади дозволяють створити водовідштовхувальну плівку, яка не буде перешкоджати руху повітря. Крім того, плівка утруднить проникнення зовнішніх забруднень і підвищить стійкість тканини до дії ультрафіолету. 

Зберігання одягу з мембранних тканин

Мембранний одяг зберігають в розпрямленому вигляді у вертикальному положенні. Щоб уникнути потрапляння пилу в пористу структуру мембрани, одяг з мембранних тканин варто поміщати в захисну тканинну або поліетиленову оболонку. Перед зберіганням мембранний одяг повинен бути випраний відповідно до рекомендацій.

<<Назад

Детский сайт Дошкольники:
ноты детских песен, статьи, сказки, обучение онлайн, колыбельные МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Яндекс.Метрика
Каталог украинских интернет магазинов Украинские интернет-магазины в первом каталоге магазинов Украины Каталог предприятий Киева UsefulTime
MaxyBaby - сайт и форум для родителей
Клондайк, ЧП в YPAG.RU Клондайк - модная одежда и обувь для детей и подростков. Клондайк.
сайт створено компанією создание web сайта
buy nuubu detox patches nz