НАША КНОПКА


отримати код 120х60
отримати код 468х60

 

детская-одежда.kiev.ua

  

 

 

 

 

 

 

 

  

Взуття

Приймаємо замовлення по Україні! З доставкою до Вас додому! Замовити

продаж дитячого взуття

Ортопедичне взуття для дітей. Дитяче взуття

1. Perlina (Туреччина) - дитяче ортопедичне взуття з супінаторами. Розмірний ряд з 18р. по 36р. Все взуття виготовлене з натуральної шкіри, включаючи внутрішні устілки, сертифіковано в Україні та рекомендоване ортопедами. Практично в експлуатації. Естетичний дизайн моделей і гарна якість зробили цю марку лідером продажів (особливо розмірів з 18 по 22).


Зимове взуття для дітей. Італійське дитяче взуття

2. Imac (Італія) - на початку 80-х років виходить на Італійський і далі на світовий ринок, як виробник стильного та практичного взуття для жінок, чоловіків і дітей.  Вперше в італійській взуттєвій індустрії використовує технологію кріплення поліуретанової підошви способом лиття.  В 2004 р.  підписано угоду з американською компанією WL Gore & Associati з виробництва дитячого взуття PRIMIGI (Пріміджі) з мембранною технологією GoreTex (ГорТекс).  Компанія також представляє лінію взуття з водонепроникною мембраною PuraTex (ПураТекс), виробленою в Німеччині; лінію з анти-ковзною підошвою Non Slip (Нон сліп).  IMAC при створенні дитячого взуття використовує передові технології, щоб забезпечити високий рівень комфортності, надійності.


Взуття для хлопчиків з супінаторами. Класичне дитяче взуття

3. Tunel (Туреччина) - класичне взуття для хлопчиків з натуральної шкіри з супінаторами.  Розмірний ряд з 25 р.  по 41 р.  Ідеальний варіант взуття під одяг бренду Tugi club як взуття для школи.

Детский сайт Дошкольники:
ноты детских песен, статьи, сказки, обучение онлайн, колыбельные МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Яндекс.Метрика
Каталог украинских интернет магазинов Украинские интернет-магазины в первом каталоге магазинов Украины Каталог предприятий Киева UsefulTime
MaxyBaby - сайт и форум для родителей
Клондайк, ЧП в YPAG.RU Клондайк - модная одежда и обувь для детей и подростков. Клондайк.
сайт створено компанією создание web сайта
nuubu entgiftungspflaster preis